Kontakt

Festival vína a delikates "Tastes of the World 2014"

tastes_banner_pro_web

Kdy a kde to je?logo_Tastes_PNG

Místo: Kostel sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1
Termín: 17. 10. – 18. 10. 2014

Otevírací doba:

Pá 17. 10.: 16:00 - 22:00

So 18. 10.: 13:00 – 22:00


Co to je?

Tastes of the World je setkání milovníků vína, kvalitních destilátů, sýrů, uzenin, čokolády, kávy a dalších delikates. V příjemném prostředí historické budovy budete mít možnost ochutnat vína a delikatesy z mnoha koutů světa. Naším cílem je umožnit návštěvníkům vychutnat si pohodovou atmosféru neřízené degustace přímo za přítomnosti vinařů či výrobců delikates. Za doprovodu příjemné hudby si nechte nalít sklenku výborného vína přímo z rukou vinaře, popovídejte s ním o tom, co Vás o víně zajímá nebo se nikým nenechte rušit a užijte si individuálně svoji soukromou degustaci - to je Tastes of the World 2014.


Jak to funguje?

Vstup na Tastes of the World je možný pouze s platnou vstupenkou zakoupenou v předprodeji nebo na místě. Při vstupu obdržíte degustační skleničku (naproti vratné záloze), katalog vystavovaných vín a delikates a zakoupíte si wííky (wíík = oficiální platidlo akce - toto platidlo je jediná měna, za kterou si návštěvníci mohou zakoupit degustační porce, vybrané nápoje a delikatesy). Dále si už jen budete užívat víno a delikatesy.

Kolik to stojí?

Vstupné je symbolických 49 Kč v předprodeji i v den konání akce. Vstupenky si můžete zakoupit v našem e-shopu nebo přímo na místě v den konání akce.

Jak fungují vstupenky?

Vstupenky jsou jednodenní, prodávány vždy na konkrétní den a platí pouze pro jeden vstup do areálu a jednu osobu.

Vstupenky si můžete on-line zakoupit ZDE.

A co více? Z každé zakoupené vstupenky putuje 5 kč na NADAČNÍ FOND pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

Nadace_deti_PNG_invert

Jak se platí, co je to wíík?

1 wíík = 10 Kč

Wíík (žeton) je oficiálním platidlem Tastes of the World 2014. Wííky je možné zakoupit či dokoupit kdykoliv během trvání akce na speciálně označených místech. Wííky není možné směnit zpět za peníze.

Wííky je možné zakoupit za hotovost nebo uhradit platební kartou.

Kolik to stojí, co si za wííky koupím?

Každý partner bude mít své "degustační místo" a připravil k degustaci mnoho svých produktů v cenách od 1 wííku (10 Kč) do cca 10-30 wííků (100 Kč - 300 Kč) za degustační porci. Samozřejmě zde bude i mnoho specialit pro opravdové milovníky. Cílem je, abyste si za cca 30 wííků (300 Kč) mohli ochutnat více než dostatečné množství prezentovaných produktů.

Za wííky je možné zakoupit degustační porce nebo samotné produkty, které jsou připraveny přímo v místě konání.

Jak se tam dostanu?

Tramvaj – zastávka Hellichova
Linka 12, 20, 22.

Metro - zastávka Anděl (trasa B) nebo Malostranská (trasa A)

A následně cca 10 min tramvají.

Jak si odnesu zakoupené produkty?

Ve spolupráci se spediční firmou DSV bude připravena donáška až k Vám domů (po celé ČR). Cena poštovného a balného je 150 Kč vč. DPH.